MAVI FORMA jest firmą zajmująca się wykonawstwem mebli według indywidualnych projektów.

Osobny filar działalności stanowi projektowanie mebli.


Założycielem MAVI FORMY jest Marek Wilk architekt wnętrz, projektant mebli, absolwent krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych (Dyplom 1999 rok, kierunek: Projektowanie Mebli w pracowni profesora Jerzego Swałtka), który swoje zawodowe życie związał z meblarstwem.

Z zamiłowania do mebli oraz dbałości o wierne wykonanie projektu, zrodziła się MAVI FORMA - by możliwe było zrealizowanie każdego meblarskiego pomysłu i projektu.


Zapraszamy do współpracy Inwestorów, posiadających projekty mebli, wykonane na ich zamówienie, a także tych, którzy są zainteresowani realizacją mebli, poprzedzoną wykonaniem projektu w naszej firmie.


Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz - rozumiemy jak ważne jest zrealizowanie mebli zgodnie z projektem. W razie potrzeby wspieramy wiedzą techniczną i praktyczną. Zawsze wykonujemy rysunki produkcyjne i technologiczne.


Poza prowadzeniem firmy wykonawczej o profilu meblowym, Marek Wilk współpracuje przy projektach wnętrz realizowanych przez biuro projektowe ARCHISSIMA, którego realizacje można zobaczyć na stronie www.archissima.pl

Jest tez Laureatem I nagrody w konkursie meblowym "Projekt Kalwaria 2004" za zestaw mebli gabinetowych "Lupus".


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Using Format